Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye    Arşiv
 
Başbakan: Rahmetimiz gazabımızı geçti!
Başbakan Erdoğan, partisinin Muğla'da eski garaj alanındaki mitingine katılmak için helikopter ile miting meydanına geldi. Erdoğan'ın şu anda halka hitap etti.
Haberi Yazdır Email Gönder
02 Mart 2014 Pazar 17:21:00   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 16.25'te Dalaman'a geldi.

Erdoğan'ı, Dalaman Havalimanı'nda Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer ile diğer yetkililer karşıladı.

Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu da Dalaman'a geldi.

Başbakan Erdoğan, daha sonra partisinin Muğla'da eski garaj alanındaki mitingine katılmak için helikopter ile havalimanından ayrıldı. Erdoğan şu anda halka hitap etti..

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Ege'nin en büyük Türkiye'nin altıncı büyük barajı olan Dalaman Akköprü Barajı ve santralini biz tamamladık. Laf değil icraat ortaya koyduk. Biz CHP değiliz. CHP'nin Muğla saltanatını siz yıkacaksınız.

Türkiye'nin demokrasi yolculuğu buradan Aydın ve Muğla'dan başladı. Merhum Adnan Menderes yeter söz milletindir diyerek buradan yürüyüşüne başladı. Merhum Menderes 10 yıl bu ülkeyi idare etti. Baskılara son verdi. Zulme son verdi hakarete kibirli devlet anlayışına son verdi. Ardından manevi değerler üzerindeki... Düşünün ya ezanı aslıyla okumayı yasakladı bu CHP... Onu Menderes aslına döndürdü. Kur'an öğrenme ve öğretmenin üzerindeki baskıları kaldırdı. Sanayi dedi. Yatırım dedi. Tarıma can suyu verdi. Şehirler imar etti. Köprü yol baraj okul inşa etti. Menderes ile birlikte milletin yüzü güldü. Evine tarlasına sofrasına huzur geldi. Bereket geldi. 10 yıl boyunca milletin hizmetkarı oldu.

tilal yaptılar... Merhum Menderes'i iki arkadaşıyla ipe götürdüler. CHP bunun da arkasındaydı. Milletim CHP'ye bu ülkede iktidarı vermedi vermez! Yoksulluk ve yolsuzluğun iktidarına bu millet gel der mi! Çok partili dönemde CHP hiçbir zaman iktidar olamamıştır. İşte ancak geldi Muğla'da bazı ilçelerde illerde belediye kazanıyor. Yoksa asla kalkıp da bu ülkenin idaresini alamıyor. Çünkü millet güvenmiyor. Bunların olduğu yerde yoksulluk yolsuzluk ve yasaklar var. Bunların olduğu yerde milletin gerilediğini görüyoruz.

Menderes'e hücum ettiler... Hiçbir şeyle düşüremediler. İtibarını zedeleyemediler. Sandıkta Menderes'i yenemediler. İşte onun üzerine 27 Mayıs'ta darbe ile indirdiler. Menderes idam edildi peki unutuldu mu? Menderes gönlümüzde. Ama Menderes'i idam edenler sürekli lanetleniyor.

Said Nursi'nin cezaevlerine atıldığı zamanlarda ülkesini hiç terk etmedi. Sibirya'ya sürdüler döndü ülkesine geldi. Birileri gibi kaçıp Pensilvanya'ya gitmedi. Pensilvanya'ya giden ben Bediüzzaman'ın izindeyim diyordu. Fakat Bediüzzaman o cezaevinde olduğu zamanlarda bir şey söyledi. "Kardeşlerim zalimler için yaşasın cehennem" dedi. Şimdi Menderes'i idam edenler için de yaşasın cehennem.

54 yıl önce merhum Menderes'e yaptıklarını aynısını şimdi bize yapıyorlar. Manşetlerle çirkin iftiralarla üzerimize geliyorlar. O gün CHP nasıl bir rol üstlendiyse bugün de aynı rolü üstleniyor.

CHP Pensilvanyalı zatla darbe tertip ediyor. Pensilvanyalı zat montajlı kaset veriyor CHP'nin genel müdürü de onunla idare ediyor. Herhangi bir projelerini gördünüz mü! Bunlar üç kafadar... CHP Genel Müdürü; CHP Genel Başkanı bunlara bir de şimdi Pensilvanyalı zat katıldı.. Ortak oldular Türkiye Cumhuriyeti'ne hücum ediyorlar. Fıkra gibi bunlar.. CHP'ye kasetle genel başkan ataması yaptılar. Şimdi de Türkiye'de Başbakanı devirip kasetle atama yapmak istiyorlar. Bu ülke kasetle değil şehitlerin kanıyla kuruldu be. Bu ülke kasetlerle devrilemeyecek kadar büyük bir ülkedir.

Pensilvanyalı zatın emrindeki bir kısım yargı ve emniyet içinde yuvalanmış bir çete sabah akşam Türkiye'yi dinliyor. Geçen hafta ortaya çıktı 3 bin kişiyi 3 yıl boyunca dinlemişler. SOnra bir dosya daha çıktı. 450 MHP'liyi dinlemişler. Kendileri dışında AKP'li CHPli MHPli BDP'li herkesi dinlemiş kaydetmişler.

Çocuklarını bu paralellerin dershanesine okullarına gönderenler lütfen çocuklarınızı buralardan alın... Bunlar sülük gibi kan emiyorlar. Sülüklere haksızlık olmasın. Sülük zararlı kanı emer. Bunlar sülükten de beter.

BİZİM RAHMETİMİZ GAZABIMIZI AŞACAK

Kızlara beddua ettiriyorlarmış. Yanıma bunların evlerinde kalan kızlar geldiler. Size ve ailenize beddua ettiriyorlar dediler. Biliyoruz dedim. Hocalarının da bedduasını gördük. Biz bedduaya lanet duaya davet diyoruz. Biz rahmet için geldik gazap için değil. Bizim rahmetimiz gazabımızı aşacaktır inşallah... 

Kaynak: ROTAHABER

    Ad Soyad
    E-Posta
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Cafesiyaset hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...

Ads image

Ads image


Rıza SAKA
Baraj Meselesi Ve Seçim Sistemi
Fatma Nur MÜCEVHER
Ne Oldu Şimdi ?
Sait ÇAMLICA
Namaz kılan köle olmayacağız
Abdurrahman DİLİPAK
Ortadoğu’da mezhepler, etnisite ve çatışma
Hasan EKMEN
Bürokratik Siyaset
Neşat YALÇIN
Türkiye Düşmanlığı
Ulaş Salih ÖZDEMİR
Siz hiç düşündünüz mü Sarıkamış'ı
Halil ÖZTÜRK
Ak Parti'de Aslında Ne Oldu ?
Deniz TANIK
Allah yolunda mücadele etmek
NAMAZ VAKİTLERİ
Arşiv
Ara

Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK Dev10
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.