Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
AŞK dizisi 8. yeni bölümü fragmanı izle - A.Ş.K. son bölümü Kanal D dizi izle
AŞK dizisi 8. yeni bölümü fragmanı izle - A.Ş.K. son bölümü Kanal D dizi izle. Kanal D ekranlarında merakla beklenen AŞK dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte merakla beklenen AŞK 8. bölüm fragmanı izle - Hazal kaya A.Ş.K. dizisi izle
Haberi Yazdır Email Gönder
21.11.2013 12:47   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


AŞK dizisi 8. yeni bölümü fragmanı izle - A.Ş.K. son bölümü Kanal D dizi izle. Kanal D ekranlarında merakla beklenen AŞK dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte merakla beklenen AŞK 8. bölüm fragmanı izle - Hazal kaya A.Ş.K. dizisi izle

AŞK 8. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız


AŞK 8. bölümde neler yaşanacak ?

Şebnem'den evlilik ilanı
Şebnem, Kerem’le evleneceklerini, düzenledikleri partideki davetlilere duyuruyor.

Kerem, Can’ın hazırlattığı evlilik sözleşmesinin altına imzasını atar. Şebnem sevinmiştir. Kerem’den bir an bile şüphe etmediğini, onun sözleşmeyi imzalayacağını bildiğini söyler. Daha sonra partiye dönüp Kerem’le evleneceklerini, oradaki davetlilere duyurur. Azra, Kerem ve Şebnem’i el ele sahnede görmeye dayanamaz. Hamile olmasının da etkisiyle çok duygusal ve hassas olmuştur.

Parti çıkışında Kerem’in yanına gider ve aralarındaki küskünlüğün ne kadar süreceğini sorar Kerem’e. Kerem ise ona kızgın olduğunu, bebeği aldırmakla büyük hata ettiğini söyler. Azra, Kerem’e gerçeği söylemediği için, içi kan ağlamaktadır. Oysa artık Kerem’in de kendisine söylemediği bazı gerçekler, Kerem’in de sırları vardır. İmzaladığı sözleşmeden bahsetmemiştir Kerem. Kurdukları planı geçersiz kılan bu gelişmeyi Azra’dan saklamıştır.

Ertesi sabah Şebnem Vural ve Kerem Gürsoy’un evleneceği haberi duyulur ve işler daha da karışık bir hal alır. Azra ve Kerem bir anda ailelerine, arkadaşlarına yalan söylemek zorunda kalır. Dahası birbirleriyle konuşmamakta, birbirlerinden çok önemli şeyler saklamaktalardır.
 

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.