Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Ordu temayül yoklamasının birincisi o oldu
Ak Parti tarafından yapılan temayülde, Ak Parti Ordu Belediye başkan adayı, İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz oldu.
Haberi Yazdır Email Gönder
16.11.2013 17:24   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Türkiye'nin 30. büyükşehiri Ordu'da, Ak Parti tarafından yapılan temayülde, Ak Parti İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz, güçlü rakipleri eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve eski Ak Parti Grup Başkanvekili Eyüp Fatsa'ya açık ara fark atarak Belediye Başkan adayı oldu.

Ak Parti'den iki dönem Ordu Milletvekilliği yaptıktan sonra 2011 yılında yapılan genel seçimlerde Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın onayıyla İstanbul 3. bölgeden aday gösterilen Enver Yılmaz, Ordu'nun Büyükşehir belediyesi olmasının ardından Büyükşehir belediye başkanlığı için, aday olmaya karar verdi. Ordu'da hem parti kanadının hem de vatandaşların görev süresi boyunca her türlü sorunlarıyla ilgilenen ve anında çözüm bulan yapısıyla bilinen Yılmaz, 2,5 yıl sonra geldiği Ordu'da, 5 günde 19 ilçeyi ziyaret etti. Ziyaret ettiği her ilçede büyük bir coşkuyla karşılanan Yılmaz'ın bu sıcak diyaloğu temayül sonuçlarına da yansıdı. Ak Parti Genel Merkezi'nde yapılan temayül oylarının sayılmasının ardından Ak Parti İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz'ın güçlü rakipleri İdris Naim Şahin ve Eyüp Fatsa'yı geride bıraktığı öğrenildi.

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 1 yorum yapılmıştır
12345 - 27.11.2013 19:58:49
Bence Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı kesinlikle İdris Naim Şahin olmalı... Temayülü bilmem ama halkın arasına girdiğinde onun şansının daha yüksek olduğu söyleniyor ve o bu makama daha çok yakıştırılıyor.

 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.